WIDEO Z EVENTU

Wykonujemy relacje z targów, imprez firmowych, uroczystości, imprez integracyjnych. Filmy w formie pamiątkowych teledysków, jak i dłuższe produkcje. Skróty z koncertów i wspólnych wyjść.

WIDEO ŚLUBNE

Każda uroczystość jest inna i do każdej przygotowujemy się inaczej. Staramy się abyście poczuli się przy nas komfortowo i swobodnie. Czasem coś podpowiemy, czasem pomożemy, ale nigdy nie skupiamy na sobie uwagi, to WASZ dzień. Pracujemy sumiennie i wytrwale aż do późnych godzin wieczornych. Wykonujemy filmy z całego dnia ślubu, wesela, kościoła, przygotowujemy podziękowania dla rodziców oraz teledyski. Każdą usługę wyceniamy indywidualnie, powiedzcie co was interesuje a my to zrealizujemy!

REKLAMA

Filmy reklamowe dla firm i osób prywatnych, prezentacje przedsiębiorstw jak i konkretnych produktów. Możemy połączyć film z wywiadami oraz stworzyć wideo wizytówkę dla firmy. Wykonujemy również realizacje w studiu filmowym.

WYWIADY

Wywiady w studio lub uliczne sondy, z oświetleniem sztucznym lub naturalnym. Posiadamy różnego rodzaju mikrofonu i sprzęt do rejestracji dźwięku, dzieki którym osoby udzielające wywiadu będą słyszane czysto i wyraźnie.

YOUTUBE / VLOG

Codzienne vlogi jak i dłuższe materiały filmowe, montaż i nagrywanie to nasza specjalność. Możemy wykonać nagrania u klienta jak i udostępnić własne studio nagraniowe. Wysokiej jakości dźwięk, mikrofony, podkłady muzyczne a do tego oświetlenie i kilka kamer. Wszystko to abyście mogli zaistnieć w internecie.

STREAMING / GAMING

Jesteśmy w stanie wykonać streaming z gier jak i wydarzeń. Możemy dostarczyć sprzęt na dane miejsce, zarówno w plenerze jak i pomieszczeniu. WYkonujemy streaming na kilka kamer, ale również nagrywamy gry, rozmowy internetowe, wykonjemy webinaria czy preezntacje na żywo przez internet.

WIDEO

Updated on 2022-12-05T18:03:08+00:00, by bartoszmatenko@gmail.com.